Merson: Chelsea powinna przeprowadzić trzy transfery - Chelsea24News
Merson: Chelsea powinna przeprowadzić trzy transfery
Merson: Chelsea powinna przeprowadzić trzy transfery

Merson: Chelsea powinna przeprowadzić trzy transfery

Przed startem obecnego sezonu, większość angielskich ekspertów typowało, że Chelsea wypadnie z najlepszej czwórki w lidze, lecz drużyna Franka Lamparda zaskoczyła wielu z nich swoją dobrą postawą na boisku.

Chelsea miała mieć przed sobą jeden z najtrudniejszych sezonów ostatnich lat, m.in. z powodu bana transferowego, lecz młodzież The Blues w każdym spotkania udowadnia swoją jakość, dzięki czemu Niebiescy znajdują się aktualnie na czwartym miejscu w Premier League. Dobrą informacją dla klubu na pewno jest zniesienie bana transferowego, dzięki czemu Frank Lampard już tej zimy może pozwolić sobie na wzmocnienie drużyny.

Paul Merson twierdzi, że Chelsea powinna dokonać trzech transferów, aby znaleźć się w finalnie w najlepszej czwórce i w przyszłym sezonie występować w Lidze Mistrzów.

– Jeśli Chelsea w przyszłym miesiącu dokona trzech transferów, to myślę, że znajdą się w Top 4. Obserwują już potencjalnych, nowych zawodników, którzy mogliby zwiększyć rywalizację w zespole.

– Potrzebują środkowego napastnika, aby zdjąć ciężar z Abrahama. To co robi Tammy jest wspaniałe, lecz nie można polegać wyłącznie na nim przez cały sezon. Myślę, że Olivier Giroud odejdzie, gdyż nie otrzymuje szans, więc będą musieli go zastąpić.

– Myślę, że potrzebują bardziej doświadczonego środkowego obrońcy, jeśli Antonio Rudiger nie będzie gotowy w 100 procentach do gry na resztę sezonu. Potrzebują również nowego, lewego obrońcy, lecz na tą pozycję nie muszą wydawać ogromnych pieniędzy. Frank Lampard był pracowitym zawodnikiem i myślę, że on nie będzie chciał kupić gwiazdy za 80 milionów, tylko pracowitego zawodnika, który da z siebie wszystko.

– Młodzież Chelsea w tym sezonie radzi sobie naprawdę bardzo dobrze, lecz trzeba ich odciążyć. Jeśli Chelsea kupi odpowiednich trzech zawodników, to myślę, że mają zagwarantowane miejsce w najlepszej czwórce.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW