Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Jestem rozczarowany, musimy zmierzyć się z rzeczywistością, jeżeli nie jesteśmy w najlepszej formie, to musimy znaleźć inny sposób.

– Nie chcę tłumaczyć się zmęczeniem, po prostu nie potrafimy znaleźć sposobu na drużyny, które bronią głęboko, a ostatnio z takimi właśnie przegrywaliśmy, nie licząc Manchesteru City.

– Musimy być skoncentrowani w naszej grze, musimy częściej zagrywać prostopadle, gramy zbyt bezpiecznie, musimy to porzucić. Nie wiem czy wynika to ze strachu przed błędem popełnionym w meczu domowym, jednak wiele więcej kreujemy sobie grając na wyjazdach. W meczach domowych nie kreujemy zbyt dużo szans brakowych, nie sprawiamy że fani są podekscytowani.

– Nie zamierzam jednak winić fanów za brak atmosfery, nigdy nie powiem czegoś takiego. Po prostu graliśmy zbyt wolno, to nie wina fanów. Odpowiedzialność spoczywa na piłkarzach.

– Musimy znaleźć wyjście na takie sytuacje.

– Teraz mamy cały tydzień na przygotowanie się do spotkania z Tottenhamem. Gdy wrócimy do treningów będziemy ciężko pracować, choć jak widać po dzisiejszym meczu to nie wystarczyło.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW