Chelsea FC Women zaledwie remisuje z Liverpoolem! - Chelsea24News
Chelsea FC Women zaledwie remisuje z Liverpoolem!

Zawodniczki Chelsea FC Women zremisowały dziś na wyjeździe z Liverpoolem 1:1. The Reds przed dzisiejszym meczem zajmowały ostatnią lokatę w tabeli WSL1. Podopieczne Emmy Hayes po tej stracie punktów spadły na trzecie miejsce w stawce. The Blues wyprzedzają teraz Manchester City oraz Arsenal.

Dramatyczne dla Chelsea spotkanie rozpoczęło się od szybkiego gola Liverpoolu. Już w piątej minucie do bramki Ann-Katrin Berger piłkę wpakowała skrzydłowa The Reds – Niamh Charles. Gola wyrównującego stan meczu po dziesięciu minutach zdobyła, jednak Bethany England. Niestety zawodniczki Chelsea nie potrafiły po raz kolejny znaleźć drogi do bramki rywalek i ostatecznie podzieliły się punktami z Liverpoolem.

Kolejne spotkanie podopieczne Emmy Hayes rozegrają już w nowym roku. Piątego stycznia na boisko Chelsea przyjedzie bowiem szóste w tabeli WSL1 – Reading.