Chelsea FC Women zaledwie remisuje z Liverpoolem!
Chelsea FC Women zaledwie remisuje z Liverpoolem!

Chelsea FC Women zaledwie remisuje z Liverpoolem!

Zawodniczki Chelsea FC Women zremisowały dziś na wyjeździe z Liverpoolem 1:1. The Reds przed dzisiejszym meczem zajmowały ostatnią lokatę w tabeli WSL1. Podopieczne Emmy Hayes po tej stracie punktów spadły na trzecie miejsce w stawce. The Blues wyprzedzają teraz Manchester City oraz Arsenal.

Dramatyczne dla Chelsea spotkanie rozpoczęło się od szybkiego gola Liverpoolu. Już w piątej minucie do bramki Ann-Katrin Berger piłkę wpakowała skrzydłowa The Reds – Niamh Charles. Gola wyrównującego stan meczu po dziesięciu minutach zdobyła, jednak Bethany England. Niestety zawodniczki Chelsea nie potrafiły po raz kolejny znaleźć drogi do bramki rywalek i ostatecznie podzieliły się punktami z Liverpoolem.

Kolejne spotkanie podopieczne Emmy Hayes rozegrają już w nowym roku. Piątego stycznia na boisko Chelsea przyjedzie bowiem szóste w tabeli WSL1 – Reading.

Raport meczowy:

Chelsea (4-2-3-1) Berger; Mjelde, Bright, Eriksson (c), Andersson; Ingle, Spence (Carter 82); Bachmann (Ji 75), Cuthbert, Reiten (Blundell 77); England
Unused subs Telford, Cooper
Scorer England 15
Booked Cuthbert 84, Andersson 90

Liverpool Kitching, Jane, Bradley-Auckland, Fahey, Robe, Bailey, Roberts, Charles (Hodson 90+4), Linnett (C Murray 83), Lawley (Sweetman-Kirk 68), Babajide
Unused subs Rodgers, Kearns
Scorer Charles 5
Booked Linnett 59, Jane 64, Bradley-Auckland 78


 

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW