Lampard: Nie zamierzam odsuwać się od drużyny - Chelsea24News
Lampard: Nie zamierzam odsuwać się od drużyny
Lampard: Nie zamierzam odsuwać się od drużyny

Lampard: Nie zamierzam odsuwać się od drużyny

Frank Lampard podzielił się przemyśleniami dotyczącymi spotkania z Bournemouth.

– Nie sądzę, aby naszym problemem było coś, co można wypracować na boisku treningowym. Chodzi bardziej o to, aby pokazać odpowiedni talent gdy rywal broni bardzo głęboko, potrzebujesz wówczas podania, które przetnie formacje przeciwnika. Nie możesz grać wówczas zbyt bezpiecznie, musisz podejmować ryzyko. Trzeba także dać z siebie wszystko, myślę że dzisiaj tak nie było. Można dbać o to jak trenujesz, co mówisz i jak bardzo w nich wierzysz, jednak ostatecznie wszystko rozgrywa się na murawie. Nie chcę oceniać ich odwagi, ponieważ musimy być drużyną, jednak potrzebujemy czasami piłkarza, który w pewnym momencie popisze się niekonwencjonalnym zagraniem.

– Spędziliśmy sporo czasu na ich połowie, zwłaszcza w pierwszej połowie, to miejsce, gdzie potrzebujesz odpowiedniej magii. Wiemy, że tracimy zbyt wiele, ale myślę że to może być też natura obecnej Premier League. Spójrz na Liverpool, który także nie zalicza zbyt wielu czystych kont, więc może po prostu nie strzelamy zbyt wiele? Kreujemy sobie szanse, jednak nie potrafimy ich potem wykorzystać.

– Jestem w szatni po każdym meczu, byłem tam po wygranej z Lille, byłem także po porażkach. Nie zamierzam odsuwać się od drużyny i stawiać kreski pomiędzy piłkarzami i moim sztabem. My także musimy ciężko pracować i od niedzielnego poranka obejrzeć mnóstwo video.

– Być może byliśmy nieco zmęczeni, teraz jednak czeka nas cały tydzień na przygotowania, mamy za sobą kilka gorszych wyników, więc musimy to omówić na boisku treningowym. Teraz mamy nieco wolnego, możemy spędzić nieco więcej czasu z rodziną, ale kiedy wrócimy do treningów to będziemy ciężko trenować i skupia się na Tottenhamie.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW