Saúl na celowniku Chelsea! - Chelsea24News
Saúl na celowniku Chelsea!
Saúl na celowniku Chelsea!

Saúl na celowniku Chelsea!

Saúl Ñíguez to 25-letni środkowy pomocnik, który od wielu lat występuje w barwach Atletico Madryt. Hiszpan w swojej grze wykazuje się wielką odpowiedzialnością oraz kreatywnością, a swoją piłkarską jakością przyciąga zainteresowanie największych klubów na świecie. Największe zainteresowanie Saúlem przejawiają Manchester United oraz Chelsea.

Klauzula zapisana w kontrakcie Hiszpana wynosi 125 milionów euro, lecz zarząd Atletico jest gotowy do obniżenia ceny do 85 milionów euro. Jednym z możliwych powodów chęci sprzedaży Saúla mogą być właśnie wielkie pieniądze, które Los Colchoneros miałoby zainwestować w nowego napastnika, który miałby zastąpić Antoinea Griezmanna.

Atletico Madryt nie wyklucza sprzedaży jeszcze jednego zawodnika, którym może okazać się Thomas Lemar, to właśnie Francuza zarząd klubu z Madrytu wolałby sprzedać, lecz do tej pory nie pojawiają się oferty, które mogłyby zadowolić Atletico. 25-letni Hiszpan w 2017 roku podpisał aż 9-letni kontrakt, który wygasa dopiero latem 2026 roku.

W Manchesterze United Saúl miałby zastąpić Paula Pogbę, który najprawdopodobniej odejdzie z Czerwonych Diabłów. Gdyby Hiszpan zameldował się na Stamford Bridge to najprawdopodobniej jeden z pomocników zostałby sprzedany, aby zrobić dla niego miejsce.

W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, Saúl Niguez wystąpił w 22 spotkaniach i udało mu się strzelić 2 gole.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW