Chelsea gotowa do uruchomienia klauzuli w kontrakcie Ake
Chelsea gotowa do uruchomienia klauzuli w kontrakcie Ake

Chelsea gotowa do uruchomienia klauzuli w kontrakcie Ake

Nathan Ake będzie miał zimą niemały orzech do zgryzienia, pojawi się bowiem wokół niego masa agentów z propozycjami transferu do innych zespołów – mówi się, że oprócz Chelsea zawodnikowi przygląda się Manchester City oraz topowe hiszpańskie ekipy.

W najlepszej sytuacji wydaje się być Chelsea, gdyż mogą wykupić zawodnika za zaledwie 40 milionów funtów, co wydaje się promocją, patrząc na to, że pół roku temu Bournemouth oczekiwało od Leicester za swojego stopera 70 milionów.

Tak niska kwota przy zakupie stopera jest możliwa dzięki Marinie Granowskai, która w momencie sprzedaży Ake’a wynegocjowała takową klauzulę wpisaną w umowę. Klauzula ma być ważna do końca zimowego okna transferowego.

Chelsea ma być gotowa na aktywowanie klauzuli, wobec czego jeżeli sam zawodnik przystanie na warunki The Blues, to już na początku stycznia ponownie będzie przywdziewać niebieskie barwy.

Źródło: Express

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW