Osimhen pod obserwacją Chelsea - Chelsea24News
Osimhen pod obserwacją Chelsea
Osimhen pod obserwacją Chelsea

Osimhen pod obserwacją Chelsea

Victor Osimhen to 20-letni nigeryjski napastnik, który tego lata przeniósł się do wicemistrza Francji, LOSC Lille. Nigeryjczyk w obecnym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony, gdyż w 17 spotkaniach ligowych udało mu się strzelić 9 goli oraz zanotować 4 asysty, co jest dobrym wynikiem.

Swoją dobrą formą Osimhen przyciąga zainteresowanie największych klubów z Premier League, a największe chęci pozyskania napastnika wykazują Chelsea, Liverpool oraz Tottenham. Wicemistrzowie Anglii mają zamiar ściągnąć do swojej drużyny zimą tylko jednego ofensywnego zawodnika, którym najprawdopodobniej będzie gwiazda Salzburga, Takumi Minamino. Jeśli The Reds zdecydowaliby się na Japończyka, to faworytami do pozyskania Nigeryjczyka pozostaną The Blues oraz Koguty.

Zarząd klubu z Francji nie chce sprzedawać swojego zawodnika już zimą, lecz wysoka oferta transferowa mogłaby zmienić ich zdanie. Lille obecnie plasuje się na trzeciej lokacie w Ligue 1 i z pewnością chcą zakończyć sezon w najlepszej trójce, która daje awans do Ligi Mistrzów.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW