Mount: To mój cel na ten sezon - Chelsea24News
Mount: To mój cel na ten sezon
Mount: To mój cel na ten sezon

Mount: To mój cel na ten sezon

Mason Mount opowiedział nieco o swoim pierwszym okresie przygotowawczym w Chelsea.

– Mój tata zawsze mi powtarzał, że jako młody piłkarz nie mogę być topową dziesiątką, ponieważ takich zawodników jest mnóstwo w każdej akademii. Każdy chce być przy piłce, dryblować, strzelać bramki, jednak niewielu chce wracać gdy stracą futbolówkę, ciężko pracować czy pomagać w odbiorze. Zakorzenił w mojej głowie myśl, że ja muszę robić właśnie to i cały czas staram się być takim zawodnikiem.

– Nie miałem pełnego okresu przygotowawczego przed sezonem, dlatego moim pierwszym celem było to, aby wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. Chciałem jedynie ciężko pracować, aby menedżer docenił mój wysiłek. Chciałem otrzymać tyle minut w sparingach ile to było możliwe.

– Moim celem na każdy kolejny sezon to minimum dziesięć bramek – niezależnie od tego na jakim poziomie gram. Osiągnąłem to w poprzednim sezonie i jeszcze wcześniejszym. Teraz mam wokół siebie jeszcze lepszych piłkarzy, wobec czego ja także muszę być lepszy. Dlatego też nie zmieniam mojego celu – chcę zdobyć dziesięć bramek w tym sezonie i na tym się koncentruję.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW