Kovacic: Jorginho jest świetny - Chelsea24News
Kovacic: Jorginho jest świetny
Kovacic: Jorginho jest świetny

Kovacic: Jorginho jest świetny

Jorginho został mianowany wice-kapitanem drużyny, a jego współpraca z Mateo Kovacicem wygląda naprawdę imponująco. Sam Chorwat bardzo ceni sobie współpracę z Brazylijczykiem.

– Czasami gdy nie widzę żadnego zawodnika to każe mi wyjść do przodu być bardziej pod grą i skupiać na sobie uwagę, aby ktoś wyszedł do podania. Jorgi jest naprawdę świetny w organizacji. Staramy się między sobą komunikować, abyśmy na bieżąco wiedzieli gdzie się znajdujemy.

– Gdy schodzę głębiej, on wychodzi do przodu. Lubimy się wymieniać pozycjami. Lubię grać wyżej, ale czasami staram się być na tej samej linii co Jorgi i za pomocą jednego podania mogę znaleźć się o wiele wyżej. Czasami możemy również obaj pójść do przodu by złamać linię.

Brazylijczyk grający we włoskiej reprezentacji również wypowiedział się na temat wspólnej współpracy.

– Trzeba się ze sobą komunikować przez cały czas. Jest to kluczem do wszystkiego, ponieważ mogę krzyknąć, aby ktoś się wrócił, zagrał na jeden kontakt. Przypomnieć, abyśmy uważali na kontrataki gdy jesteśmy pod polem karnym przeciwnika, lub kazać komuś z drużyny się cofnąć.

Źródło: Tribalfootbal

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW