Wnioski po meczu z Tottenhamem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Tottenhamem
Wnioski po meczu z Tottenhamem

Wnioski po meczu z Tottenhamem

  1. Frank Lampard Wspaniały. Zagrał fenomenalnie przeciwko Mourinho. Wybił mu wszystkie argumenty z głowy. Drużyna dysponowana przez Lamparda była dzisiaj kolektywem.
  2. Linia defensywna Chelsea: Rudiger, Zouma i Tomori pokazali niesamowicie dojrzały futbol. Kane i spółka nie istnieli na boisku.
  3. To co wyczyniał Willian w tym meczu przechodzi ludzkie pojęcie. Jest to bez wątpienia najlepszy skrzydłowy Chelsea w tym sezonie, a tym meczem to tylko udowodnił. Zawodnik meczu.
  4. Abraham był jak na dragach. Praca, praca, praca – to cechowało młodego anglika w tym spotkaniu. Był wszędzie, wygrywał wszystkie pojedynki. Razem z Willianem i Mountem zrobili z Tottenhamu plac zabaw.
  5. Bardzo ciekawa rzecz to inicjowanie akcji głównie lewą stroną Chelsea. Widać, że Alonso jest wykorzystywany przez Lamparda najczęściej do ofensywy, choć jak to ma w zwyczaju piękny Marcos – naraził zespół na kilka niebezpiecznych akcji rywala, ale tylko kilka. 🙂
  6. Kepa był bardzo ważnym elementem w układance Lampsa. Spurs wykonywali dużo dośrodkowań, a ostatnimi czasy Kepa miał z takimi sytuacjami problemy. Jeden z najlepszych meczów Kepy w tym sezonie.
  7. Mimo, że w środku pola Chelsea był jedynie Kante i Kovacic to wydawać by się mogło, że ich cienie grają razem z nimi. Byli dosłownie wszędzie, ogarnęli płytę boiska na każdym centymetrze kwadratowym. Genialny występ obu panów.
  8. Frank Lampard ponownie lepszy od Jose Mourinho. <3

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW