Azpilicueta: Willian w tym meczu był niesamowity - Chelsea24News
Azpilicueta: Willian w tym meczu był niesamowity
Azpilicueta: Willian w tym meczu był niesamowity

Azpilicueta: Willian w tym meczu był niesamowity

Po zwycięskich derbach Londynu dla The Blues, kapitan Niebieskich, Cesar Azpilicueta wypowiedział się na temat tego spotkania.

– Po przerwie reprezentacyjnej nie graliśmy zbyt dobrze i nie osiągnęliśmy pożądnych wyników. Traciliśmy wiele bramek i nie zdobywaliśmy punktów.

– Teraz wygraliśmy spotkanie na wyjeździe z Tottenhamem, pokazaliśmy determinację oraz ducha walki. Wywalczyliśmy sobie te trzy punkty, wiemy ile to znaczy dla kibiców i dla nas wszystkich. Ta motywacja zrobiła dużą różnice w tym meczu.

– Musimy pamiętać o młodych zawodników, gdzie byli rok temu, a gdzie są obecnie. Wiemy, że od Chelsea wymaga się wygrywania w każdym spotkaniu, a to oznacza grę co trzy dni w Lidze Mistrzów oraz Premier League. W każdym meczu walczymy o pełną pule punktów.

– Młodzi zawodnicy wykazują się świetną mentalnością oraz determinacją. My, starsi i bardziej doświadczeni zawodnicy staramy się pomagać im w jak największym stopniu. Oni pokazują wielką siłę oraz motywacje, to kolejny krok w ich rozwoju.

– Jestem bardzo zadowolony z całego zespołu. To naprawdę świetnie uczucie dla nas, dla kibiców, jesteśmy tutaj po to, aby zwyciężać.

– Wiedzieliśmy, że zmierzymy się z bardzo dobrą drużyną, lecz wykonaliśmy swoją pracę i zwyciężyliśmy w derbach Londynu.  Z pewnością zagraliśmy bardzo dobrze jako zespół.

– Willian w tym meczu był świetny, strzelił dwa gole i zrobił różnice na boisku, był niesamowity. Wygraliśmy dzięki naszej ciężkiej pracy oraz determinacji, jestem bardzo zadowolony z całego zespołu.

Źródło: chelseafc

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW