Cole: Lampard potrzebuje zimowych wzmocnień - Chelsea24News
Cole: Lampard potrzebuje zimowych wzmocnień
Cole: Lampard potrzebuje zimowych wzmocnień

Cole: Lampard potrzebuje zimowych wzmocnień

Trener drużyn młodzieżowych Chelsea i jednocześnie były zawodnik The Blues, Ashley Cole, uważa że Frank Lampard musi wzmocnić klub w zimowym oknie transferowym.

– Myślę że każdy topowy zespół musi się wzmacniać kiedy to tylko możliwe. To oczywiste, że Frank nie będzie chciał odstawiać młodych zawodników, którym dał szansę, jednak ta kadra na pewno potrzebuje wzmocnień. Na pewno nie będzie żadnej rewolucji, to byłoby zbyt wiele, trzeba zachować tam odpowiednią spójność między posiadanymi zawodnikami i tymi kupionymi.

– Chelsea ma w składzie wielu młodych zawodników, wobec czego trudno oczekiwać, że będą oni utrzymywać stałą formę przez cały sezon, tego najbardziej może obawiać się Frank. Oni nie są gotowi na przejście całego sezonu bez gorszych momentów, to niemożliwe. To nie jest wymówka ale fakt. Mają za sobą jeden gorszy moment, pytanie brzmi – jak Frank ich zmotywuje na kolejne mecze?

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW