Willian: Cieszę się z dwóch goli - Chelsea24News
Willian: Cieszę się z dwóch goli
Willian: Cieszę się z dwóch goli

Willian: Cieszę się z dwóch goli

W ramach hitu 18 kolejki Premier League, Chelsea rozgrywała swoje spotkanie przeciwko Spurs na Tottenham Hotspur Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem The Blues, a dwa gole dla niebieskich strzelił Willian.

Pierwszego gola strzelił po świetnej indywidualnej akcji kiedy to oddał bardzo dobry strzał po długim słupku, z którym nie poradził sobie Gazzaniga. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się pewnie wykorzystując rzut karny. Brazylijczyk wypowiedział się ostatnich derbów Londynu.

– Oczywiście, jestem bardzo zadowolony z dwóch goli, lecz najważniejsze zawsze jest to, aby wygrać spotkanie. 

– Wykonaliśmy świetną pracę, to było wielkie zwycięstwo i wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi. Walczyliśmy o każdą piłkę. Wiemy, że stać nas na walkę przeciwko każdej drużynie, mamo odpowiednio dużo jakości w zespole.

– Czuliśmy się komfortowo, to my stwarzaliśmy sobie sytuacje i kontrolowaliśmy przebieg meczu. To my byliśmy stroną naciskającą, wszyscy wykonali ogromną pracę na boisku.

– To był jeden z naszych najlepszych występów w tym sezonie, teraz musimy ciężko pracować i powtórzyć taką grę. Musimy ustatkować naszą dobrą formę, nie możemy raz wygrywać, a raz przegrywać.

Źródło: tribarfootball

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW