Chelsea gotowa sprowadzić zimą Wernera - Chelsea24News
Chelsea gotowa sprowadzić zimą Wernera
Chelsea gotowa sprowadzić zimą Wernera

Chelsea gotowa sprowadzić zimą Wernera

The Blues są zainteresowani gwiazdą RB Lipsk, Timo Wernerem. Frank Lampard chce wzmocnić swoją siłę ataku i Niemiec wydaje się idealnym kandydatem. Strzelił w tym sezonie już 18 bramek w 17 spotkaniach!

Gdy tylko Chelsea zdjęto zakaz transferowy, od razu zaczęli obserwować napastnika Lipska. Klub ze Stamford Bridge musi sobie radzić jak na razie jedynie z Abrahamem na szpicy, ponieważ Giroud pragnie odejść, a Batshuayi nie prezentuje zadowalającej formy.

Wernera na oku ma również Manchester United, Liverpool, oraz Bayern Monachium. Na temat Niemca zabrał głos prezes RB Lipska, Oliver Mintzlaff.

– Oczywiście, że z nim rozmawialiśmy, nasz napastnik budzi duże zainteresowanie. Wysłuchaliśmy go i jest otwarty na zmianę otoczenia, najpóźniej latem. Nie będzie łatwo go zatrzymać w zespole. Jest Manchester United, Borussia, Juventus i kilka innych wielkich klubów.

– Nasz klub ma pewne ograniczenia, których nie przeskoczymy.

Źródło: DayilyExpress

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW