Giroud: Ciężko będzie zostać w Chelsea - Chelsea24News
Giroud: Ciężko będzie zostać w Chelsea
Giroud: Ciężko będzie zostać w Chelsea

Giroud: Ciężko będzie zostać w Chelsea

Francuz musiał się pogodzić z rolą trzeciego napastnika w oczach Franka Lamparda. Świetnie spisujący się w tym sezonie Tammy Abraham jest nie do wygryzienia z pierwszej jedenastki. Giroud zatem chcąc załapać się na Mistrzostwa Europy zamierza szukać nowego klubu, w którym mógłby grać regularnie.

– Ciężko będzie pozostać w Chelsea. Będę rozmawiał z trenerem o mojej sytuacji, ponieważ nie dostaję wystarczającej ilości minut by się pokazać z dobrej strony.

– Nadal jestem piłkarzem Chelsea, mamy kilka spotkań do rozegrania przed zimowym okienkiem. Po nich usiądziemy do rozmów i podejmiemy decyzję. Francja jest jedną z opcji.

Na napastnika spadła również krytyka we Francji z powodu bycia powoływanym do kadry, mimo że nie gra regularnie w klubie.

– Ludzie zawsze będą krytykować. W reprezentacji wiele się ode mnie oczekuje, a ja nie gram w klubie. Euro jest dla mnie priorytetem, prawdopodobnie to będzie jeden z ostatnich dużych turniejów dla mnie. Skupiam się przede wszystkim na Mistrzostwach Europy i zrobię wszystko by otrzymać na nie powołanie.

Źródło: Goal

 

O autorze

Avatar

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze...uważaj...uważaj...ważaj...k*rwa. Znowu coś po*ebałem w tłumaczeniu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW