Boga: Tęsknię za Chelsea - Chelsea24News
Boga: Tęsknię za Chelsea
Boga: Tęsknię za Chelsea

Boga: Tęsknię za Chelsea

Jeremie Boga po raz kolejny został zapytany o swoją przyszłość w Chelsea.

– Czy tęsknię za Chelsea? Tak, to prawda. To dopiero pierwszy rok od opuszczenia Chelsea, więc nadal trochę tęsknię, spędziłem tam przecież dziesięć lat. Tęsknię zwłaszcza za rodziną, przyjaciółmi i wszystkim, co tam zostawiłem. Pierwszy rok był bardzo trudny, jednak teraz jest lepiej, nauczyłem się jak z tym sobie radzić.

– Utrzymuję kontakt z wieloma młodymi zawodnikami Chelsea takimi jak Zouma, Michy, Tammy czy Fikayo. Czuję szczęście, kiedy widzę ich na boisku, myślę jednak że całkowicie sobie na to zasłużyli.

– To prawda, że wielu zawodników marzy o grze w Premier League, ale niekoniecznie w moim przypadku. Myślę po prostu, że to wielka liga i zawsze będzie „tylko” wielką ligą, na pewno nie będzie moim marzeniem.

– Podoba mi się styl gry Sassuolo, ponieważ mamy trenera, który chce grać piłką i używać jak najczęściej ataku pozycyjnego. Dla mnie jako atakującego to perfekcyjna sytuacja, ponieważ mam dużo wolności i mogę cieszyć się grą. Mamy tutaj świetną atmosferę i ofensywny styl gry. Myślę, że bardzo dobrze trafiłem.

Źródło: Triball Football

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW