Inter ze specjalną ceną za Alonso - Chelsea24News
Inter ze specjalną ceną za Alonso
Inter ze specjalną ceną za Alonso

Inter ze specjalną ceną za Alonso

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że Antonio Conte chciałby ponownie współpracować z Marcosem Alonso. Panowie mieli okazję pracować razem podczas pobytu Conte na Stamford Bridge.

Obecnie przyszłość Hiszpana jest owiana tajemnicą, ponieważ nie potrafił on zdobyć zaufania Franka Lamparda, który bardzo chętnie pozbyłby się obrońcy. Wydawałoby się, że Inter to dla niego idealny klub, jednak osoba Antonio Conte sprawia, że sprawa nie jest taka łatwa.

Chelsea ma wyceniać Alonso na około 20 milionów funtów, jednakże dla Interu cena ma być wyższa – wynosi ona 30 milionów funtów. Wszystko ze względu na to, że menedżerem klubu z Mediolanu jest Antonio Conte. Włoch odchodząc z Chelsea nie otrzymał odprawy, a działacze The Blues tłumaczyli to tym, że Conte działał na szkodę klubu i odprawa mu się nie należy. Sąd ostatecznie przyznał rację menedżerowi, jednak jak widać konflikt nie został rozwiązany.

Roman Abramowicz wolałby sprzedać Alonso do innego klubu za ‚normalną cenę’, a jeżeli miałby ubić interes z klubem prowadzonym przez Antonio Conte, to zamierza odbić sobie odprawę, którą zapłacił Włochowi po przegranym procesie.

Źródło: Fc Inter News

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW