Green: Ludzie zapominają, że to nadal nastolatek - Chelsea24News
Green: Ludzie zapominają, że to nadal nastolatek
Green: Ludzie zapominają, że to nadal nastolatek

Green: Ludzie zapominają, że to nadal nastolatek

Robert Green ponownie stanął w obronie Calluma Hudsona-Odoi.

– Jestem wielkim fanem talentu Hudsona-Odoi, myślę że ludzie zapominają, że to nadal nastolatek. On ma odpowiednie umiejętności, jednak nie należy oceniać go jak gotowego zawodnika. Jest świetny, dlatego ciągle porównuje się go do Williana czy Pedro, jednak to nadal nastolatek, a fizycznie to nadal chłopiec. On cały czas się rozwija zarówno piłkarsko jak i fizycznie, mężczyzna jest w pełni ukształtowany w wieku 25-26 lat, więc przed nim jeszcze wiele pracy.

– On doskonale radził sobie w poprzednim sezonie i jest wystarczająco pewny siebie, jednak nadal nie jest Edenem Hazardem, ale jak Belg kocha grę w piłkę. Callum chce po prostu grać w piłkę, czasami na treningu rozmawialiśmy, że czegoś jeszcze nigdy nie próbował, ale chce sprawdzić jak mu to wyjdzie i po prostu próbował. On uwielbia futbol.

Według The Athletic, Hudson-Odoi miał być ofiarą nadużyć ze strony fanów Chelsea w social media. Młody Anglik miał radzić się starszych kolegów jak radzić sobie z tym problemem.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW