Sinusoida w wykonaniu Chelsea - tym razem pod wozem! - Chelsea24News
Sinusoida w wykonaniu Chelsea – tym razem pod wozem!
Sinusoida w wykonaniu Chelsea – tym razem pod wozem!

Sinusoida w wykonaniu Chelsea – tym razem pod wozem!

Dzisiejsze spotkanie Chelsea było kolejnym frustrującym popołudniem dla fanów The Blues. Mecz domowy z Southampton miał być tym, gdzie Chelsea wreszcie rozpocznie serię zwycięstw, gdyż ostatni miesiąc to prawdziwa sinusoida porażek oraz zwycięstw. Tak się jednak nie stało – Southampton pokonało Chelsea.

Już w pierwszej połowie widać było, że Chelsea będzie miała problemy w dzisiejszym spotkaniu. Gracze Franka Lamparda grali zbyt wolno, mieli problemy z najprostszymi zagraniami i jedynie indywidualne popisy sprawiały, że Chelsea tworzyła jakiekolwiek sytuacje. Southampton natomiast od początku miało jedno założenie – uważnie się bronić i wyprowadzać nieliczne kontry. Takowa nadarzyła się już w pierwszej połowie i Southampton zdobyło gola po kontrze Martinsa.

W drugiej połowie Frank Lampard zdecydował się na natychmiastową zmianę formacji – zdjął Kurta Zoumę i wprowadził Masona Mounta, to poskutkowało nieco szybszą grą, jednak nadal brakowało sytuacji i przede wszystkim dokładności nawet przy najprostszych zagraniach.

Gdy wydawało się, że to Chelsea jest bliżej bramki, kolejną kuriozalną sytuacją poczęstowała nas ekipa Lamparda. Bardzo nerwowe zachowanie w defensywie i Kante próbując wybić piłkę podaje do rywala, a Redmondowi pozostaje jedynie wykorzystać sytuację sam na sam.

Do końca spotkania Chelsea próbowała atakować, jednak ciężko nazwać to było czymś więcej niż próbami. Żadna z sytuacji nie zagroziła bramce Southampton i po drugiej bramce tak naprawdę to spotkanie się już zakończyło.

W międzyczasie wszedł jeszcze Pedro, jednak wejście Hiszpana zupełnie nie zmieniło niczego w przebiegu meczu, zwłaszcza że pojawił się on bardzo późno.

The Blues przegrywają kolejne spotkanie domowe, wracamy więc do sytuacji sprzed meczu z Tottenhamem, gdzie ewentualna porażka z Arsenalem może nas pozbawić miejsca w TOP4.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW