Wnioski po meczu z Southampton - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Southampton
Wnioski po meczu z Southampton

Wnioski po meczu z Southampton

  1. Znowu gramy słabo, gdy rywal nie zamierza brać udziału w zabawie pt. mecz. Od początku Southampton oddał nam 2/3 boiska do popisu i nie zamierzał nawet udawać, że chce dziś grać w piłkę. My w tym sezonie już wielokrotnie udowodniliśmy, że najlepiej czujemy się, gdy przeciwnik chce pójść na wymianę ciosów. Żeby założyć wysoki pressing, żeby nawzajem podkręcać sobie tempo.
  2. Wahadła nie są złą taktyką, ale na pewno nie z takimi wykonawcami. Emerson i Azpilicueta dzisiaj fatalnie, pierwszy niewidoczny w ataku, drugi psuł wszystko co miał.
  3. Hudson-Odoi nie radzi sobie na tym poziomie szczególnie fizycznie. Wystarczyły lekkie starcia z rywalami, by Anglik się po prostu odbijał i tracił piłkę. Irytujące.
  4. Mason Mount w drugiej połowie dodał masę energii do składu. Ten chłopak jest naprawdę nieoceniony. Zawziętość, inteligencja, chęć gry na niesamowitym poziomie.
  5. Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, że potrzebujemy bocznych obrońców, to dzisiaj chyba już ich się pozbył. Ben Chilwell przybywaj.
  6. Willian dziś przypomniał, że jest Willianem. Szybko Brazylijczyk uświadomił wszystkim, że występ z Tottenhamem był raczej wyjątkiem niż standardem.
  7. Byle przetrwać do stycznia i do okna. Kontuzja Jamesa i kartki Kovacicia zawiązały nam dziś dosyć skutecznie ręce. To pokazuje tylko jak wąską kadrę mamy.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW