Zouma: Możemy grać w różnych systemach - Chelsea24News
Zouma: Możemy grać w różnych systemach
Zouma: Możemy grać w różnych systemach

Zouma: Możemy grać w różnych systemach

Jeden z obrońców Chelsea, Kurt Zouma udzielił wywiadu dla oficjalnej strony The Blues, w którym to opowiedział ostatnim spotkaniu przeciwko Tottenhamowi oraz o nadchodzącym spotkaniu w ramach Boxing Day.

– Już od dłuższego czasu nie graliśmy taką formacją, być może nawet dwa miesiące. Nasz menedżer zasłużył na uznanie, gdyż wybrał taki styl gry, my to uszanowaliśmy i wygraliśmy.

– Jesteśmy drużyną, która może dostosować styl gry oraz formację pod przeciwnika. Mamy świetnych piłkarzy, którzy są wstanie dostosować się do wielu systemów gry, możemy grać trójką lub czwórką w defensywie.

– Boxing Day nie jest dla nas specjalnie wyjątkowym okresem, gdyż musimy grać mecze co kilka dni. Większość ludzi ciągle będzie celebrować święta Bożego Narodzenia z rodziną, a my mamy do rozegrania bardzo ważne spotkanie. Chcemy wygrać i podtrzymać naszą dobrą formę po meczu z Tottenhamem.

– Musimy zagrać tak samo jak w niedzielę. Nieistotne kto jest naszym rywalem, musimy zawsze walczyć o każdą piłkę, zagrać dobrze drużynowo oraz w defensywie. Musimy być skuteczni oraz wykorzystywać szansę kiedy takie nadejdą.

– Na pewno kilku zawodnikom nogi będą odmawiać posłuszeństwa ze zmęczenia, lecz duchem walki oraz naszą mentalnością możemy wygrać każdy nadchodzący mecz. Nie możemy tracić koncentracji. Musimy walczyć w każdym spotkaniu.

Źródło: chelseafc

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW