Kolejne kluby w walce o Guimaraesa - Chelsea24News
Kolejne kluby w walce o Guimaraesa
Kolejne kluby w walce o Guimaraesa

Kolejne kluby w walce o Guimaraesa

Kolejne kluby mają ustawiać się w kolejce o utalentowanego pomocnika Athletico, Bruno Guimaraesa. Brazylijczyk chciałby w tym oknie opuścić Amerykę Południową, a najchętniej udałby się do Europy.

Zainteresowanie rozgrywającym wykazują takie zespoły jak Paris Saint-Germain, Atletico oraz Benfica. Wśród chętnych jest również Chelsea, która przygląda się zawodnikowi od jakiegoś czasu.

Chelsea ma ogromną przewagę w postaci kontaktów z agentem zawodnika, przedstawiciel Guimaraesa transferował już w przeszłości zawodników na Stamford Bridge, wobec czego nie można wykluczyć, że będzie chciał umieścić w klubie kolejnego klienta.

Atletico również ma bardzo ważną kartę w dłoniach – mają bowiem prawo pierwokupu zawodnika, wobec czego przy kilku ofertach to oni pierwsi zasiądą do rozmów z zawodnikiem i dopiero gdy odrzuci on ofertę klubu z Madrytu, inne zespoły będą mogły przedstawić mu swoje oferty.

Źródło: A Bola

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW