Azpilicueta: Luiz był bardzo ważnym zawodnikiem w Chelsea - Chelsea24News
Azpilicueta:  Luiz był bardzo ważnym zawodnikiem w Chelsea
Azpilicueta:  Luiz był bardzo ważnym zawodnikiem w Chelsea

Azpilicueta: Luiz był bardzo ważnym zawodnikiem w Chelsea

Już jutro Chelsea zmierzy się z Arsenalem na Emirates Stadium w ramach 20 kolejki Premier League. Kapitan The Blues, Cesar Azpilicueta wypowiedział się o swoim byłym koledze z drużyny, Davidzie Luizie, który aktualnie występuje w barwach Kanonierów.

– Po transferze do Chelsea przyjechałem do Londynu, a David Luiz już tutaj był, potem przeszedł do PSG, a potem powrócił do nas. To zawodnik, który był bardzo ważny w sezonach, kiedy to Chelsea wygrywała Ligę Mistrzów, dwa razy Ligę Europy oraz Premier League z Antonio Conte.

– To jest piłka nożna, więc wiemy, że zmiany i transfery to naturalna rzecz, teraz rozpoczął nowy rozdział w Arsenalu. W niedzielę będzie naszym rywalem, a my zrobimy wszystko, żeby wygrać to spotkanie.

– Nigdy nie grałem z Mikelem Artetą. Oczywiście, że go znam, m.in. dlatego, że jest Hiszpanem czy z występów w barwach Kanonierów, lecz nie mam z nim żadnych relacji. Dla Arsenalu to nowy początek z nowym menedżerem, dla nas to wielki mecz i musimy się odkuć po porażce z Southampton. To są derby Londynu i musimy zwyciężyć w tym spotkaniu.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW