Pomeczowa konferencja Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja Franka Lamparda

Chelsea wygrywa z Arsenalem, czas więc na pomeczowe wypowiedzi menedżera.

– Nie sądzę, aby formacja była zła, bo to oznaczałoby, że celowo wybrałem złe ustawienie. Rywal był od nas szybszy, mieli wielką motywację. Nie chodziło nawet o Emersona, ponieważ prawdopodobnie każdy mój gracz grał podobnie. Arteta nie jest głupi i widział nasz mecz z Tottenhamem. Musiałem po prostu dokonać jakieś korekty. Musiałem jakoś wstrząsnąć drużyną, a bardzo trudno zrobić to słownie podczas meczu.

– Nie zamierzam siedzieć tutaj i chełpić się tym powrotem oraz mówić o wielkim charakterze. Trzeba jednak przyznać, że to dla nas bardzo dobry znak i widać było zmianę w drugiej połowie. Pokazaliśmy chęć walki, w drugiej odsłonie to my kontrolowaliśmy mecz. Pierwsza bramka padła po błędzie Kanonierów, a potem pomogła nam wiara.

– Lubię to w jaki sposób piłkarze zareagowali w drugiej połowie. Nie da się przyjechać na taki stadion i czekać na to co się wydarzy. Musieliśmy coś pokazać. Chłopcy zaczęli ze sobą rozmawiać w przerwie i pokazali odpowiednią agresję.

– To może być moment przełomowy tylko jeżeli pokażemy, że jesteśmy w stanie iść dalej. Dzisiaj wygraliśmy dzięki hartowi ducha.

– Jorginho mógł dostać drugą żółtą kartkę, miał szczęście. Jednak to nie było oczywiste wykluczenie i czasami po prostu potrzebujesz takiego szczęścia.

– Zawsze zadaję sobie pytania, jaki jestem. Kwestionuję wszystko. Czego się nauczyłem najmocniej? Tego, że trzeba blisko współpracować ze swoim sztabem.

– Jak wygląda sytuacja kontraktowa Lampteya? Zobaczymy. On rozmawia z klubem o nowej umowie i mam nadzieję, że jest zachwycony tym, że dostał swoją szansę. Widziałem go na treningach w momencie, gdy odbywałem staż w Chelsea, wiem że ma ogromny potencjał.

– Ta bramka na pewno pomoże Tammy’emu. W meczu z Tottenhamem zrobił wszystko oprócz zdobycia goli. Najpiękniejsze w Abrahamie jest to, że nigdy się nie chowa, cały czas chce otrzymywać podania i jest głodny gry.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW