Chelsea bada klauzulę Wernera - Chelsea24News
Chelsea bada klauzulę Wernera
Chelsea bada klauzulę Wernera

Chelsea bada klauzulę Wernera

Chelsea podjęła próbę sprawdzenia, czy Timo Werner ma w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego, która aktywna byłaby już w zimowym oknie transferowym. Niemiec jest bowiem jedną z opcji dla klubu ze Stamford Bridge.

Oprócz Niemca z Chelsea łączy się takich zawodników jak Moussa Dembele, Jadon Sancho, Wilfried Zaha, Leon Bailey oraz Samuel Chukwueze. Lipsk miał zakomunikować, że zamierzają walczyć o pozostanie swojego napastnika zimą. Istnieje jednak niepewność co do klauzuli zapisane w kontrakcie zawodnika, bowiem według niektórych doniesień jest ona warta zaledwie 26 milionów funtów. Chelsea zamierza więc to sprawdzić.

Chelsea może zaoferować Michy’ego Batshuayiego lub Oliviera Giroud jako dodatek do transakcji.

Crystal Palace nadal wycenia Zahę na 80 milionów funtów, jednak byliby chętni na obniżenie kwoty za niego, w zamian za otrzymanie w ramach transakcji jednego z dwóch snajperów The Blues. Giroud może również powędrować do Francji i być częścią transakcji z Lyonem – Moussa Dembele powędrowałby wówczas w drugim kierunku.

Klub śledzi postępy Dembele od dawna, dlatego też nie jest on żadną tajemnicą dla skautów.

Oprócz piłkarzy ofensywnych, Chelsea jest zainteresowana Nathanem Ake, który mimo zaledwie 24 lat mógłby wnieść mnóstwo doświadczenia w szeregi defensywne zespołu, dodatkowo jest to bardzo uniwersalny piłkarz, potrafiący grać na kilku pozycjach.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW