Petit: Wolę oglądać Chelsea, niż Arsenal - Chelsea24News
Petit: Wolę oglądać Chelsea, niż Arsenal
Petit: Wolę oglądać Chelsea, niż Arsenal

Petit: Wolę oglądać Chelsea, niż Arsenal

Była gwiazda m.in. Chelsea oraz Arsenalu, Emmanuel Petit wypowiedział się o Franku Lampardzie jako piłkarzu i menedżerze oraz na temat formy oraz stylu prezentowanym przez oba te zespoły.

Frank poczynił olbrzymi postęp odkąd odszedł – z Derby County, a wyniki Chelsea są dobre. Jestem pod dużym wrażeniem sposobu jak gra ten zespół, zarówno kiedy są przy piłce i kiedy jej nie mają. Jeśli będzie dalej tak pracował ze swoim zespołem, to będzie wspaniale.

– Nie byłem zaskoczony tym, że Lampard został menedżerem. Był jednym z najinteligentniejszych piłkarzy z jakimi w życiu grałem. Był bardzo profesjonalny, świetnie poruszał się po boisku i podejmował genialne decyzje.

Niewielu zawodników jest tak profesjonalnych jak on, zawsze chciał wygrywać. Lampard jest bardzo pewny siebie, on chce dokonać wielkich rzeczy. Ma ogromne ambicje oraz jakość, która pozwala mu robić to co kocha.

– Oglądanie dzisiejszej Chelsea to naprawdę przyjemność. Lubię ich oglądać, a przez ostatnie kilka lat tak nie było. Jeśli mam być szczery, zdecydowanie preferuje oglądać mecze Chelsea, niż Arsenalu. Przykro patrzeć na to co obecnie prezentują Kanonierzy.

Źródło: Mirror

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW