Lampard: Czeka nas trudny pojedynek - Chelsea24News
Lampard: Czeka nas trudny pojedynek
Lampard: Czeka nas trudny pojedynek

Lampard: Czeka nas trudny pojedynek

Frank Lampard wypowiedział się również w kwestii dzisiejszego spotkania z Brighton.

– Nie ma wątpliwości – to będzie trudny pojedynek. Mam ogromny szacunek do Grahama Pottera, nigdy nie jest łatwo grać przeciwko jego ekipom. W poprzednim sezonie mierzyłem się z jego Swansea i były to trudne pojedynki. Nie jest łatwo tak szybko odmienić zespół, ale on dokonał tego z Brighton. Wykonał tam kawał dobrej roboty.

– Widziałem ich spotkanie z Arsenalem, gdzie przyjechali na Emirates i kontrolowali wiele aspektów gry. Nie mam złudzeń – czeka nas piekielnie trudny mecz.

– Azpi był chory podczas meczu z Tottenhamem, a podczas meczu z Southampton ponownie poczuł się gorzej. Jednak bez Reece’a Jamesa musieliśmy sobie jakość radzić i tak właśnie było, Azpi to wojownik. W meczu z Arsenalem czuł się już nieco lepiej, więc trzymam kciuki.

– Reece wypada na około dziesięciu dni. Poczuł małe problemy z kostką, a ta sama kostka była kontuzjowana na początku sezonu, dlatego też uznaliśmy, że lepiej dać mu odpocząć.

– Alonso ma problem mięśniowy, nie jest to groźny uraz, jednak będzie pauzował.

– Pulisic po meczu z Southampton poczuł szarpnięcie w mięśniu podczas rozbiegania pomeczowego. Nie nazwałbym tego kontuzją, jednak woleliśmy dmuchać na zimne i dlatego nie był brany pod uwagę w spotkaniu z Arsenalem.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW