Lampard: Musimy dokonać odpowiednich transferów - Chelsea24News
Lampard: Musimy dokonać odpowiednich transferów
Lampard: Musimy dokonać odpowiednich transferów

Lampard: Musimy dokonać odpowiednich transferów

Frank Lampard został zapytany o to, czy celem dla Chelsea jest wejście na obecny poziom Liverpoolu.

– Tak, taki właśnie musi być nas cel. Zakaz transferowy pomógł nam w tym, aby na spokojnie przyjrzeć się piłkarzom, których obecnie posiadamy, mogłem też sprawdzić jak wygląda sytuacja młodzieży w klubie. To było dla nas korzystne. Mijały kolejne miesiące i zmieniało się moje postrzeganie dotyczące drogi do celu, jednak sam cel pozostał niezmienny i zawsze tak będzie.

– Chcemy dotrzeć na poziom prezentowany przez Liverpool, dlatego musimy sprowadzać nowych zawodników, a młodzi piłkarze muszą dojrzeć i się rozwinąć. Chcemy wypełnić lukę, która powstała między nami, a liderem. Nie wiem czy uda nam się to zrobić już w tym roku.

– To będzie zależało od pracy, którą wykonamy, jest także jednak zbyt wiele zmiennych. Musimy dokonać odpowiednich transferów, to dla nas niezwykle ważna rzecz. Przy każdym potencjalnym transferze musimy wiedzieć, czy dany piłkarz wpłynie na naszą grę, czy będzie odpowiedni do tego, co chcemy prezentować.

– Mieliśmy długie rozmowy z Mariną, Petrem oraz Scottem McLachlanem, który jest szefem skautów. Wiedzą już czego oczekuję, teraz czeka nas wspólny wysiłek.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW