Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Po rozczarowującym remisie z Brighton przyszedł czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Niesamowita bramka rywali zabrała nam dwa punkty. Mieliśmy kontrolę, szanse na kolejne gole, jednak dopuściliśmy ich do gry, którą lubią, przez co wydarzyło się to co wydarzyło.

– Nie dało się zatrzymać tego uderzenia Jakanbaksha, jednak mogliśmy zapobiec dojściu przez niego do piłki.

– Co mówi nam rezultat? Musimy pracować. Musimy wypracować sobie umiejętność zabijania spotkań, musimy pozostać szczerzy ze sobą i nadal ciężko pracować. Mamy mnóstwo pracy przed sobą.

– Musimy radzić sobie z takimi spotkaniami, to jednak część procesu. Dzisiaj zabrakło nam przede wszystkim jakości w grze piłką, byliśmy waleczni i chcieliśmy pracować. Dzisiaj zdecydowanie polegliśmy na prostych rzeczach, a nie na kreowaniu szans.

– Zaha? Nie chcę rozmawiać o tym piłkarzy, to nie jest coś, co teraz rozważamy. Nie zamierzam mówić o nim, ponieważ nie znajduje się w naszych planach. Jeżeli będziemy dokonywać jakiegoś biznesu to zrobimy to za zamkniętymi drzwiami, a dopiero potem ogłosimy wszystko.

– Przede wszystkim straciliśmy piłkę zbyt wiele razy, brakowało nam jakości jako drużynie, a nie tylko poszczególnym piłkarzom. Podobał mi się natomiast występ Rudigera, Kante oraz Kepy.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW