Alex Telles na celowniku Chelsea! - Chelsea24News
Alex Telles na celowniku Chelsea!
Alex Telles na celowniku Chelsea!

Alex Telles na celowniku Chelsea!

Od momentu zniesienia bana transferowego nałożonego na Chelsea, głośno mówi się o potencjalnych transferach na Stamford Bridge, a jednym z zawodników, o którym mówi się najwięcej jest Ben Chilwell z Leicester City.

Według Daily Mail, lewy obrońca Lisów jest absolutnym priorytetem dla Franka Lamparda, lecz nie wydaję się, aby klub z King Power Stadium sprzedał swojego kluczowa piłkarza już zimą, tym bardziej, że podobno sam Anglik na ten moment chce pozostać w Leicester przynajmniej do końca tego sezonu.

Hiszpańskie media donoszą, że The Blues rozglądają się za alternatywnymi opcjami, a jedną z nich może okazać się gwiazda FC Porto, Alex Telles. Cena za Brazylijczyka z pewnością będzie dużo niższa, a klub z Portugalii może być w najbliższym czasie chętny na jego sprzedaż, gdyż kontrakt Tellesa z Porto wygasa latem 2021 roku, co sprawia, że klubowi z Portugalii nie zostało zbyt wiele czasu, aby zarobić na jego odejściu, zanim ten odszedłby za darmo.

Z Chelsea już tej zimy najprawdopodobniej odejdzie Marcos Alonso, który nie jest w planach Franka Lamparda. Niepewna również jest sytuacja Emersona, lecz wydaje się, że ten finalnie pozostanie na Stamford Bridge.

W tym sezonie w lidze portugalskiej, Alex Telles wystąpił w 13 spotkaniach, udało mu się strzelić 4 gole oraz zanotować 4 asysty.

Źródło: MARCA

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW