Azpilicueta: Musimy się poprawić - Chelsea24News
Azpilicueta: Musimy się poprawić
Azpilicueta: Musimy się poprawić

Azpilicueta: Musimy się poprawić

W ramach 21 ligowych zmagań, Chelsea zmierzyła się Brighton. Mecz zakończył się bramkowym remisem 1-1, a gola dla The Blues strzelił kapitan, Cesar Azpilicueta, który po meczu udzielił wywiadu odnośnie tego spotkania oraz celów na rok 2020.

– Czuję, że straciliśmy dwa punkty, zwłaszcza po tym jak zaczęliśmy to spotkanie. Przez pierwsze 25-30 minut, byliśmy od nich sporo lepsi. Powinniśmy strzelić więcej goli i wcześniej zamknąć to spotkanie.

– Przy prowadzeniu 1-0 ciągle istnieje ryzyko utraty punktów, dlatego musimy popracować nad wykorzystywaniem sytuacji. Przy lepszej skuteczności mogliśmy zakończyć to spotkanie już w pierwszej połowie.

– Przy stałych fragmentach gry każdy obawia się tych najwyższych zawodników, lecz czasem piłka może spaść w okolicach pola bramkowego, a w tym przypadku trafiła do mnie. Oddałbym tego gola za czyste konto drużyny oraz zwycięstwo w tym spotkaniu.

– W tym roku musimy odnaleźć sposób, aby konsekwentnie wygrywać spotkania seriami. Musimy być bardziej czujni, gdyż jesteśmy już w drugiej połowie sezonu. Wiemy, że musimy się poprawić. Wierzymy, że znajdziemy na to jakieś rozwiązanie i, że ta druga część sezonu będzie udana.

Źródło: chelseafc

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW