Chelsea z ofertą za Daniego Olmo! - Chelsea24News
Chelsea z ofertą za Daniego Olmo!
Chelsea z ofertą za Daniego Olmo!

Chelsea z ofertą za Daniego Olmo!

Kiedy Dani Olmo trafiał do Dynama Zagrzeb, nikt nie spodziewał się, że ten niechciany w Barcelonie zawodnik rozwinie się tak mocno, aby być jeszcze brany pod uwagę przez klubu z najwyższej półki. Hiszpan rozwinął się jednak na tyle mocno, że wzbudził zainteresowanie nawet samej Dumy Katalonii.

To jednak Chelsea wykonała pierwszy krok – działacze The Blues złożyli ofertę za skrzydłowego. Konkretna propozycja miała wylądować już ‚na biurku’ działaczy Dynama, co jednocześnie jest pierwszą ofertą za skrzydłowego.

Taka sytuacja ma zmusić Barcelonę do natychmiastowej reakcji, gdyż do tej pory jedynie przyglądali się byłemu zawodnikowi. Według dziennikarzy katalońskiego SPORTU, niebawem mają pojawić się kolejne oferty za Olmo, jednak Chelsea zaczęła działać już teraz.

Dynamo Zagrzeb ma oczekiwać około 35 milionów funtów za swojego zawodnika. Nie wiemy jak wysoka była propozycja Chelsea i czy została ona zaakceptowana przez działaczy klubu z Chorwacji.

Źródło: SPORT

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW