Chelsea prowadzi rozmowy w sprawie transferu Gabigola - Chelsea24News
Chelsea prowadzi rozmowy w sprawie transferu Gabigola
Chelsea prowadzi rozmowy w sprawie transferu Gabigola

Chelsea prowadzi rozmowy w sprawie transferu Gabigola

Zimowe okno transferowe w Europie może być największym koszmarem dla Flamengo. Działacze klubu z Brazylii byli pewni zatrzymania Gabriela Barbosy na stałe, jednak do gry włączyły się dwa angielskie zespoły – Chelsea oraz West Ham.

Początkowo jedynie West Ham miał złożyć ofertę za króla strzelców ligi brazylijskiej, teraz jednak do walki o utalentowanego napastnika włączyła się Chelsea. Klub ze Stamford Bridge poczynił już pierwsze kroki w celu pozyskania gracza.

Źródła bliskie Interowi potwierdziły, że oba londyńskie zespoły skontaktowały się z działaczami klubu z Mediolanu w sprawie Gabigola. Prowadzone są obecnie rozmowy dotyczące transferu definitywnego zawodnika.

Flamengo miało wykupić gracza za około 15 milionów funtów, teraz jednak jego cena na pewno powędruje w górę, jako że kluby z Anglii będą licytować się o zawodnika, podbijając za niego cenę. Sam Gabigol ma być otwarty na transfer do Anglii.

Źródło: Globo Extra

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW