Funkel: Nie wiem czemu Baker nie zjawił się na treningu - Chelsea24News
Funkel: Nie wiem czemu Baker nie zjawił się na treningu
Funkel: Nie wiem czemu Baker nie zjawił się na treningu

Funkel: Nie wiem czemu Baker nie zjawił się na treningu

Lewis Baker aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Fortunie Düsseldorf, które docelowo miało potrwać cały sezon 2019/20.

24-letni Anglik na początku sezonu był ważną postacią w drużynie Friedhelma Funkela, lecz od połowy października został odsunięty na boczny tor. Po październikowej przerwie reprezentacyjnej, na boiskach Bundesligi pojawił się przez zaledwie 81 minut.

Baker z nieznanych przyczyn ostatnio nie pojawił się na treningu Fortuny, nie uprzedzając wcześniej o tym nikogo ze sztabu szkoleniowego. O tej całej sytuacji wypowiedział się menedżer Fortuny.

– Z tego co wiem to obecnie jest w Londynie, lecz nie mogę tego sprawdzić. Normalnie powinien być tutaj z nami w Niemczech, nie wiem czemu go z nami nie ma.

– Wiem natomiast, że Lewis Baker nie zagrał w spotkaniu przeciwko Unionowi Berlin, w związku z czym powinien stawić się następnego dnia o 10 rano na treningu, lecz go nie było. Nie uprzedził o tym nikogo i nie podał żadnej przyczyny swojej absencji.

– Na mecz z Unionem Berlin, Baker nie zmieścił się w kadrze meczowej, lecz nie było go nawet na stadionie. Wszyscy zawodnicy, którzy nie zmieścili się do składu, byli na stadionie, a jego po prostu nie było. To już coś oznacza.

W tym sezonie Lewis Baker w barwach Fortuny Düsseldorf wystąpił w 8 spotkaniach Bundesligi, nie udało mu się wpisać na listę strzelców ani asystować przy żadnym trafieniu.

Źródło: BILD

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW