Barkley: Mam nadzieję, że powrócę do pierwszego składu - Chelsea24News
Barkley: Mam nadzieję, że powrócę do pierwszego składu
Barkley: Mam nadzieję, że powrócę do pierwszego składu

Barkley: Mam nadzieję, że powrócę do pierwszego składu

Ross Barkley od ponad dziesięciu tygodni nie wychodzi na boisko w barwach Chelsea, początkowo wskutek kontuzji, a potem według decyzji trenera. Anglik po dłuższej przerwie rozegrał pełne spotkanie przeciwko Nottingham Forrest w barwach FA Cup.

– Powrót na boisko po tak długiej przerwie to świetne uczucie. Przez długi czas nie mogłem grać ze względu na problemy z moją stopą. Naprawdę ciężko pracowałem, aby powrócić do zdrowia oraz do optymalnej formy fizycznej. Jestem naprawdę szczęśliwy i wdzięczny trenerowi, że dał mi szansę w tym spotkaniu.

– Udało mi się strzelić dziś gola i mam nadzieję, że uda mi się odbudować moją formę oraz powrócić do pierwszego składu. Zamierzam dalej ciężko pracować na treningach, może wtedy trener będzie miał więcej problemów z ustalaniem wyjściowego składu.

– Trudne jest dla mnie oglądanie meczów z ławki rezerwowej. Tak często jak to możliwe chcę być na boisku, jednak nadal zmagam się z bólem prawej nogi. Kiedy uderzam piłkę prawą nogą to odczuwam spory ból, to powód, dla którego podczas treningów częściej używałem lewej nogi.

– Nie jestem jeszcze w pełni gotowy do gry prawą nogą, więc muszę dalej pracować nad sobą. Przez ostatni czas nie czułem tego bólu i skupiałem się głównie nad powrotem do dobrej formy fizycznej, teraz pod tym względem wszystko jest dobrze.

– Staram się zawsze myśleć pozytywnie, ponieważ każdy piłkarz ma kiedyś problemy ze zdrowiem, to normalne. Żaden piłkarz nie chce siedzieć na trybunach, chcę być obecny na boisku. To powód, dla którego trzeba wykorzystywać każdą szansę, którą otrzymuje się od trenera.

– Udało nam się wygrać to spotkanie oraz zachować czyste konto. Udało mi się strzelić gola, więc mam nadzieję, że to pozwoli mi wrócić do składu. Nie można spuszczać głowy. W ostatnim spotkaniu dostałem szansę i miałem szczęście, że udało mi się ją wykorzystać.

Źródło: chelseafc

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW