Chelsea chętnie wysłucha ofert za Alonso - Chelsea24News
Chelsea chętnie wysłucha ofert za Alonso
Chelsea chętnie wysłucha ofert za Alonso

Chelsea chętnie wysłucha ofert za Alonso

Chelsea jest otwarta na propozycje wykupienia Marcosa Alonso w styczniowym oknie transferowym. Antonio Conte bardzo chętnie ponownie współpracowałby z obrońcą, którego ściągał na Stamford Bridge trzy lata temu.

Alonso wystąpił w tym sezonie czternaście razy, jednak w hierarchii Franka Lamparda znajduje się za Emersonem Palmierim. Dodatkowo na lewej stronie może grać Nathan Ake, którego Frank Lampard chętnie przywita w klubie.

Najprawdopodobniej do klubu wpłynie oferta wypożyczenia Alonso z możliwością wykupu go po sezonie. Zainteresowanie Hiszpanem w ostatnie lato wykazywało również Atletico, jednak opłata za wykup gracza byłaby zbyt wysoka dla klubu z La Liga.

Lampard sporadycznie korzystał z Alonso w tym sezonie, jako że widzi dla niego miejsce jedynie w formacji z wahadłowymi, a takowej używał bardzo rzadko. Dodatkowo pozyskując Ake będzie miał kilka opcji na lewą flankę obrony – począwszy od Emersona, przez Holendra, skończywszy na Cesarze Azpilicuecie.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW