Drinkwater: W Burnley nie otrzymałem szansy - Chelsea24News
Drinkwater: W Burnley nie otrzymałem szansy
Drinkwater: W Burnley nie otrzymałem szansy

Drinkwater: W Burnley nie otrzymałem szansy

Dziś oficjalnie potwierdzone zostało wypożyczenie Danny’ego Drinkwatera do Aston Villi na drugą część sezonu. Anglik udzielił krótkiego wywiadu po transferze do The Villans.

– Jestem bardzo podekscytowany, zwłaszcza, że Aston Villa to tak duży klub. To wielka przyjemność, że mogę tutaj być, mam nadzieję, że uda mi się odbudować formę.

– Oczywiście, chcę aby klub pozostał w Premier League. Osobiście liczę na to, że otrzymam trochę czasu na boisku, co niestety nie miało miejsca podczas mojego ostatniego wypożyczenia.

– Oglądałem ostatnie spotkanie Villi i byłem podekscytowany tym jak ta drużyna gra, wyglądali jak zespół, w którym jako piłkarz chciałbyś zagrać.

– Ta drużyna jest pełna talentów. Nie mogę się doczekać, aby prawidłowo rozpocząć swój sezon. Mam nadzieję, że uda nam się w dobrym stylu zakończyć tą kampanie.

– Mecz z Manchesterem City? Uwielbiam grać takie spotkania i myślę, że pokocham je jeszcze bardziej jako gracz Aston Villi. To będzie dobry sprawdzian. Nasza drużyna jest gotowa, aby sprawić rywalom problemy, możemy wygrać to spotkanie.

Źródło: Aston Villa FC

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW