Emerson: Kocham grać w Football Managera - Chelsea24News
Emerson: Kocham grać w Football Managera
Emerson: Kocham grać w Football Managera

Emerson: Kocham grać w Football Managera

Emerson Palmieri udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnego portalu o Football Manager. Opowiedział tam o swojej pasji do tej gry.

– Co robię w wolnych chwilach podczas podróży? Zazwyczaj gram w Football Managera, gram w tę serię od zawsze! Kocham grać w Football Manager i zawsze kupuję siebie do prowadzonej drużyny.

– Na początku każdej kariery przeglądam siłę swojej kadry, sprawdzam ich indywidualne atrybuty i rekomendacje skautów. Przede wszystkim ważne jest to, aby piłkarze pasowali do mojego zespołu.

– Najczęściej używam systemu 4-3-3, lubię tę formację. Używam szybkich i sprytnych skrzydłowych, którzy są moim ulubionym typem piłkarza. Wierzę, że na tej pozycji kreuje się najwięcej bramkowych szans dla drużyny.

– Moim największym osiągnięciem w grze było zdobycie mistrzostwa Premier League, FA Cup oraz Ligi Mistrzów w jednym sezonie. Szkoda, że udało mi się to tylko raz.

– Najlepsza kariera to ta, gdzie grałem w Chelsea. To właśnie tutaj zdobyłem tryplet, na pewno pomogły mi insiderskie informacje dotyczące klubu! Jako menedżer wybierałem najlepszych piłkarzy na ich pozycjach, brałem pod uwagę dotychczasowe występy, dlatego też czasami nie wybierałem samego siebie! Nie rozmawiamy zbyt wiele o Football Manager w szatni, jednak jeżeli mogę się dzielić wrażeniami z gry to to robię.

– Najlepszy transfer? Leon Bailey! Znacznie przekroczył moje oczekiwania i stał się najlepszym strzelcem zespołu.

– Najlepszy piłkarz, którego prowadziłem w grze? Eden Hazard! Nie prowadziłem nikogo lepszego do tej pory. Gdybym mógł wybrać jednego gracza, którego kupiłbym na początku każdej kariery to zdecydowanie byłby on.

– Dlaczego kocham Football Manager? Mogę grać w tę grę wspólnie ze znajomymi, dyskutować o taktyce, wzmocnieniach, przygotowaniach przedsezonowych. To dla mnie kolejne wyzwanie, które podejmuję w czasie wolnym.

Źródło: Football Mananger

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW