Gallagher zmieni klub podczas okienka transferowego? - Chelsea24News
Gallagher zmieni klub podczas okienka transferowego?
Gallagher zmieni klub podczas okienka transferowego?

Gallagher zmieni klub podczas okienka transferowego?

Conor Gallagher aktualnie jest wypożyczony do drugoligowego zespołu, Charlton Athletic, lecz ta sytuacja w niedalekiej przyszłości może ulec zmianie, gdyż zainteresowanie młodym Anglikiem wykazują coraz to większe kluby.

Gallagher jeszcze sam nie jest pewny swojej przyszłości i nie wie, czy dokończy sezon w barwach Charltonu, czy może jednak odejdzie na półroczne wypożyczenie do w teorii lepszej drużyny. Największe zainteresowanie pomocnikiem wykazują Glasgow Rangers, Norwich, Burnley, Swansea, Milwall oraz West Bromwich Albion.

Jak sam Conor przyznał, kontaktował się już z menedżerem The Blues, Frankiem Lampardem, który jest pod wrażeniem postępu pomocnika, lecz najprawdopodobniej nie wróci do Chelsea już podczas zimowego okienka transferowego.

The Addicks bardzo chciałoby, aby Conor dokończył drugą część sezonu w ich barwach, lecz finalnie decyzja będzie należeć do 19-latka. W przypadku przedwczesnego zakończenia wypożyczenia Gallagera w Charltonie, zostanie on wypożyczony do innej drużyny z Championship lub z Premier League.

Dzisiaj Aston Villa oficjalnie potwierdziła zakontraktowanie na pół roku Danny’ego Drinkwatera, co sprawia, że w Burnley zrobiła się luka, którą Sean Dyche będzie chciał jak najszybciej wypełnić, lecz wątpliwe jest to, że Conor zgodzi się pełnić podobną rolę w drużynie The Clarets, którą wypełniał Danny.

W tym sezonie w barwach Charlton Athletic, Conor Gallagher wystąpił w 25 spotkaniach ligowych, udało mu się strzelić 6 goli oraz zanotować 3 asysty.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW