Nevin: Prawie zabiłem Romana Abramowicza - Chelsea24News
Nevin: Prawie zabiłem Romana Abramowicza
Nevin: Prawie zabiłem Romana Abramowicza

Nevin: Prawie zabiłem Romana Abramowicza

Były zawodnik Chelsea, Pat Nevin opowiedział w wywiadzie dla BBC, że niewiele zabrakło, a zabiłby Romana Abramowicza podczas wypadku.

– Jakiś czas temu byłem na wakacjach na wyspie Arran i postanowiłem jeździć po północnej strony tej wyspy. Kiedy wybierasz się tam na wakacje, to zwiedzasz całe to miejsce.

– Tuż przed Lochranzą wjechałem w zakręt i prawie przejechałem człowieka na rowerze, lecz na szczęście udało mi się odpowiednio odbić. Tym człowiekiem okazał się Roman Abramowicz.

– To byłaby historia, gdybym zabił Romana. On sam do dziś nie wie, że to ja mogłem być potencjalnym sprawcą tamtego wypadku.

– Spotkałem się już z nim kilka razy i naprawdę jest bardzo nieśmiałym człowiekiem. Była taka sytuacja, że siedziałem w pewnym miejscu na przeciwko Stamford Bridge i wtedy go zauważyłem. Ludzie podchodzili do niego, lecz on sam nie chciał nawet z nikim się przejść.

– Siedziałem wtedy z pewnym dzieciakiem przy stoliku, po czym podszedł do nas właśnie Roman Abramowicz. Przywitaliśmy się uciskiem dłoni, a ten chłopak się przestraszył, myślałem, że zaraz wyskoczy ze swojej skóry

Źródło: BBC

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW