Christensen pod obserwacją Milanu - Chelsea24News
Christensen pod obserwacją Milanu
Christensen pod obserwacją Milanu

Christensen pod obserwacją Milanu

Wydaje się, że Andreas Christensen ostatnimi czasy stracił zaufanie w oczach menedżera The Blues, Franka Lamparda, co może sprawić, że Duńczyk zdecyduje się na odejście z Chelsea, lecz najprawdopodobniej tym razem już definitywnie.

Niedawno klub z Londynu robił promocje na koszulki Niebieskich, lecz największym zaskoczeniem była bardzo niska cena za trykot z nazwiskiem Duńczyka. Pierwotna cena wynosiła 90 funtów, a po obniżce zaledwie 30, co może oznaczać, że klub chce się pozbyć zalegających na magazynie koszulek z nazwiskiem zawodnika, który najprawdopodobniej opuści szeregi The Blues.

Największe zainteresowanie środkowym obrońcą przejawia AC Milan, lecz klub z Mediolanu chciałby wypożyczyć Duńczyka z nieobowiązkową klauzulą wykupu, a zarząd Chelsea w przypadku odejścia Christensena, chciałby sprzedaży.

Stoper ponownie może być niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie, gdyż u Antonio Conte po jakimś czasie również wyjściowy stracił skład, a u Maurizio Sarriego od początku do końca pełnił rolę zaledwie rezerwowego. Na początku obecnego sezonu był pierwszym wyborem u Lamparda, lecz z czasem menedżer  Chelsea postawił na Rudigera, Zoume oraz Tomoriego, czyniąc tym samym Christensena jako zaledwie czwarty wybór.

Andreas Christensen w tym sezonie w barwach Chelsea, we wszystkich rozgrywkach, wystąpił w dwunastu spotkaniach. Kontrakt Duńczyka z The Blues wygasa latem 2022 roku.

Źródło: Sky Italy

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW