Hasselbaink: Dembele byłby wspaniałym nabytkiem - Chelsea24News
Hasselbaink: Dembele byłby wspaniałym nabytkiem
Hasselbaink: Dembele byłby wspaniałym nabytkiem

Hasselbaink: Dembele byłby wspaniałym nabytkiem

Jimmy Floyd Hasselbaink uważa, że Chelsea musi ściągnąć do siebie napastnika Lyonu, Moussę Dembele.

– Chelsea musi dokonać wzmocnień w styczniowym oknie transferowym, potrzebny jest im odpowiedni rytm, a nie uzyskają tego bez świeżej krwi.

– Nowe transfery to zawsze świeża energia wprowadzana do klubu. Oczywiście Tammy Abraham wykonuje świetną robotę, jednak tylko on jest w stanie to zrobić. Batshuayi nie robi żadnej różnicy, a Giroud nie pasuje do obecnej drużyny.

– Muszą pozyskać snajpera, a Dembele byłby wspaniałym nabytkiem dla Chelsea. Znam go bardzo dobrze, mierzyłem się z nim jako menedżer QPR i wiem, że to prawdziwy zabójca. Rozwija się niesamowicie, grał dla Celticu, czyli wielkiego klubu, gdzie presja jest ogromna w każdym spotkaniu. On zna już smak presji i oczekiwań, wobec czego nie będzie to dla niego nic nowego w Chelsea.

– To typowy zabójca, uwielbia zdobywać bramki, żyje nimi. Potrafi strzelać gole na wiele różnych sposobów – głową czy obiema nogami. Jest szybki i silny, a na dodatek nadal młody i może stale się rozwijać.

– Frank razem z Jodym na pewno rozwiną go jeszcze mocniej, na pewno w grze kombinacyjnej może się jeszcze poprawić. Posiada jednak pewne cechy, których nie da się nauczyć piłkarza, trzeba się z tym urodzić. Tammy też je posiada, jednak w takim klubie potrzeba więcej niż jednego klasowego napastnika.

– Moussa grał w Fulham, zna smak angielskiego futbolu. Jest także poukładanym człowiekiem, nie słyszałem o żadnych jego wybrykach. No i przede wszystkim jest nadal młody, a Frank lubi pracować z takimi zawodnikami.

Źródło: Metro

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW