Chelsea aktywuje klauzulę Aké pod jednym warunkiem - Chelsea24News
Chelsea aktywuje klauzulę Aké pod jednym warunkiem
Chelsea aktywuje klauzulę Aké pod jednym warunkiem

Chelsea aktywuje klauzulę Aké pod jednym warunkiem

Od dłuższego czasu głośno w mediach mówi się o potencjalnym transferze Nathana Ake do Chelsea. Menedżer The Blues, Frank Lampard widzi w Holendrze lidera defensywy oraz zawodnika, który mógłby podnieść jakość obrony.

Latem 2017 roku Holender odszedł z Chelsea na zasadzie transferu definitywnego za około 22 miliony euro, lecz Niebiescy zapewnili sobie klauzule odkupu stopera, która wynosi 40 milionów euro. Chętnych na pozyskanie Ake jest sporo, lecz to właśnie The Blues są w najlepszej sytuacji do pozyskania środkowego obrońcy.

Angielskie media podają, że Chelsea aktywuje klauzulę Nathana już tej zimy, jeśli z klubu odejdzie definitywnie jeden ze stoperów, a tym najprawdopodobniej ma być Andreas Christensen. Według Sky Italy, AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem Duńczyka, lecz nie wiadomo czy The Blues przystanie na ich propozycje, którą ma być wypożyczenie z opcją wykupu po sezonie.

Zarząd Chelsea za Andreasa Christensena ma oczekiwać kwoty oscylującej w granicach 35 milionów euro, a sam zawodnik chciałby pensji przynajmniej na poziomie 90 tysięcy euro tygodniowo.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW