Lille wyznaczyło cenę za Soumaré - Chelsea24News
Lille wyznaczyło cenę za Soumaré
Lille wyznaczyło cenę za Soumaré

Lille wyznaczyło cenę za Soumaré

W mediach pojawiły się plotki transferowe, w których to mówiono o zainteresowaniu ze strony Chelsea zawodnikiem LOSC Lille, Boubakary Soumaré.

Zainteresowanie młodym Francuzem wykazują Chelsea, Arsenal, Manchester United, Tottenham, Atletico Madryt oraz Real Madryt. Według najnowszych doniesień Voix du Nord, faworytem do pozyskania pomocnika są Los Blancos, nie wiadomo jednak, do którego klubu sam zawodnik chciałby trafić.

Mohamed Bouhafsi z RMC Sport potwierdził zainteresowanie wielkich europejskich drużyn, oraz twierdzi, że Lille chętnie sprzeda swojego zawodnika już zimą, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Kwota jaką ma oczekiwać zarząd klubu z Francji wynosi około 50 milionów euro.

Boubakary ma być niezainteresowany zmianą otoczenia już zimą i najchętniej z klubu odszedłby dopiero latem, lecz możliwe, że w przypadku zaakceptowania oferty przez Lille, zostanie on zmuszony do opuszczenia drużyny już podczas obecnego okna transferowego.

LOSC Lille ma nadzieje na to, że ta sytuacja szybko się rozwiąże, gdyż chcą odpowiednio działać na rynku transferowym. W przypadku opuszczenia klubu, jego miejsce mógłby zająć Thiago Maia, który obecnie przymierzany jest do transferu do brazylijskiego Flamengo.

Źródło: RMC Sport

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW