Steven Gerrard mógł grać w Realu, ale również w Chelsea
Steven Gerrard mógł grać w Realu, ale również w Chelsea

Steven Gerrard mógł grać w Realu, ale również w Chelsea

Trener Rangers ujawnił, że był bardzo blisko opuszczenia Liverpoolu na rzecz Realu Madryt. W rozmowie ze swoim przyjacielem- Jamie Carragherem w podcaście The Greatest Game, szczegółowo opisał właśnie te czasy. Gerrard wspominał również o swojej niedoszłej przeprowadzce do Chelsea.

– Muszę zaakceptować rolę jaką wtedy grałem i flirt z Chelsea oraz chłód, który pojawił się między mną, a Rafą (Benitezem). Może przy odrobinie dojrzałości mogliśmy uniknąć niektórych spraw, które później wypłynęły.

– Zawsze jest miło słyszeć, jak inne kluby widzą w tobie zawodnika. Bardziej myślę o dwóch latach Mourinho w Realu, niż o tych w Chelsea. W ogóle nie żałuję, że nie odszedłem do Chelsea.

– Teraz mogę zabrać chłopców na mecz. Zostałem też zaproszony do akademii, żeby ich trenować. To jest związek z Liverpoolem, w którym chcę być.

Gerrard wspominał również, że Real chciał, aby wywołał wojnę tylko po to, żeby opuścić Liverpool.

– Myślę, że gdyby nie wszystkie rzeczy z Chelsea i z Mourinho, kiedy przyszedł po mnie w 2010, wyobrażałem sobie grę dla Realu w Lidze Mistrzów: „niesamowite doświadczenie”, ale to się nie stało. Madryt chciał, żebym wywołał wojnę, dzięki której mógłbym się wydostać.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW