Chelsea na prowadzeniu w wyścigu o Lemara - Chelsea24News
Chelsea na prowadzeniu w wyścigu o Lemara
Chelsea na prowadzeniu w wyścigu o Lemara

Chelsea na prowadzeniu w wyścigu o Lemara

Chelsea oraz Tottenham walczą o zawodnika Atletico, Thomasa Lemara, oba kluby chcą wypożyczyć go do końca sezonu. Tottenham jako pierwszy zainteresował się Francuzem, jednak wydaje się, że to The Blues są faworytem w tej batalii.

Lemar jest wielkim rozczarowaniem odkąd trafił do Atletico za 60 milionów funtów, dlatego też klub z Madrytu nie zamierza stawać mu na drodze w poszukiwaniach nowego zespołu.

Chelsea już kiedyś interesowała się Lemarem, dlatego też myślą teraz o wypożyczeniu go. Lemar jest rozpatrywany jako krótkoterminowa opcja mogąca pomóc klubowi w walce o najwyższe ligowe lokaty.

The Blues rozpatrują wiele opcji, jednak priorytetem jest dla nich Jadon Sancho, który jest prawdopodobnie niedostępny do wykupienia zimą. Dlatego też wypożyczenie Lemara może być najlepszą opcją.

Źródło: Telegraph

O autorze

Michal Malolepszy

Redaktor naczelny portalu. Uwielbiam pisać o piłce, mówić o piłce, czytać o piłce. Wspomniałem już, że lubię piłkę nożną? Oprócz tego lubię dobrą książkę (najlepiej o piłce!) oraz film. Cieszy mnie to jak dużą społeczność zbudowaliśmy i mocno pracuje nad tym, aby stale ją powiększać.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW