Guehi: Jestem naprawdę wdzięczny za tą szansę - Chelsea24News
Guehi: Jestem naprawdę wdzięczny za tą szansę
Guehi: Jestem naprawdę wdzięczny za tą szansę

Guehi: Jestem naprawdę wdzięczny za tą szansę

Dziś oficjalnie ogłoszone zostało wypożyczenie Marca Guehiego do drugoligowego Swansea City. Środkowy obrońca tuż po zaprezentowaniu w nowych barwach, udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Swansea.

– Znam Rhiana Brewstera odkąd byliśmy jeszcze dziećmi. Jest jednym z moich najlepszych kolegów, a podczas zgrupowań reprezentacji jesteśmy współlokatorami. Naprawdę się cieszę, że on też tutaj jest. Mam nadzieję, że zrobimy dużo dobrego i wykonamy dobrą pracę.

– Rozmawialiśmy trochę o naszych potencjalnych transferach przed przyjściem tutaj, lecz nie chcieliśmy zbyt wiele zdradzać, lecz wiedzieliśmy, że musimy wybrać odpowiednie miejsce, które będzie dobre dla naszego rozwoju oraz kariery.

– Jesteśmy naprawdę wdzięczni za tą szansę i mam nadzieję, że zdołamy ją wykorzystać. Aktualnie w tabeli zajmujemy miejsce, które gwarantuje grę w play-offach. Byłoby wspaniale gdyby udało nam się bezpośrednio awansować do Premier League. Klub pamięta jeszcze swoje wielkie czasy, ważne jest, aby do nich powrócić.

– Nie rozmawiałem z Tammym o Swansea, lecz zarówno on jak i reszta starszych kolegów, powiedzieli mi, że wypożyczenie to dobra okazja, aby zebrać cenne doświadczenie, to ważne. Po rozmowie z nim byłem pewny, że wypożyczenie to dobry wybór.

– To jest dla mnie szansa, aby wejść do świata dorosłej piłki. Jednym z powodów decyzji tego wypożyczenia jest trener. To ważne bo przychodzę do klubu, w którym znajome twarzą mogą pomóc mi w aklimatyzacji.

Źródło: Swansea FC

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW