Hudson-Odoi: Atmosfera w szatni jest bardzo dobra - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Atmosfera w szatni jest bardzo dobra
Hudson-Odoi: Atmosfera w szatni jest bardzo dobra

Hudson-Odoi: Atmosfera w szatni jest bardzo dobra

Młody skrzydłowy The Blues, Callum Hudson-Odoi udzielił wywiadu, w którym to wypowiedział się o rasistowskich zachowaniach wobec Antonio Rudigera.

– W takich sytuacjach musimy się wzajemnie wspierać, bez względu na wszystko. Każdy z zawodników rozmawiał z Tonim, staraliśmy się go pocieszyć. Zrobilibyśmy to samo dla każdego zawodnika, atmosfera w szatni jest bardzo dobra. Nieważne co się wydarzy, wszyscy przejdziemy przez to razem.

– Osobiście nie lubię rozmawiać o rasizmie, wolę to odłożyć na bok i skupić się na piłce nożnej. Kiedy słyszysz takie rzeczy to myślisz sobie – „dlaczego ktoś tak w ogóle myśli?”. To wpływa mentalnie na ludzi, ponieważ nie możemy odpowiednio zareagować, musimy być ostrożni.

– To jest bardzo frustrujące i szczerze, bardzo mnie to denerwuje, lecz staram się zachowywać spokój w takich sytuacjach. Dyskryminacja jest straszna. Nigdy nie powinieneś słuchać wyzwisk w swoją stroną, tylko dlatego, że masz inny kolor skóry.

– Z Tonim jest wszystko w porządku, lecz to nie powinno tak wyglądać. Po tym jak usłyszał wyzwiska w swoją stronę na boisku, zgłosił to, lecz nikt nic z tym nie zrobił. Nie możemy zrobić nic więcej.

Źródło: Sun Sport

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW