Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Już jutro Chelsea zmierzy się z Burnley w ramach kolejnego meczu Premier League. Czas więc na przedmeczową konferencję prasową.

– Giroud? Powiedziałem to po ostatnim meczu, musimy dojść do porozumienia, gdzie każdy będzie zadowolony. On jest wielkim profesjonalistą, mam do niego ogromny szacunek. Wszyscy o tym rozmawiają, jego agent rozmawiał z klubem. Nic nie jest jednak przesądzone, nie chodzi też o to, że musimy kogoś pozyskać w zamian.

– Dembele to zawodnik, którego znam, inne kluby także go znają. To jednak zaskakujące, że media tak bardzo nas z nim łączą, jednak my nie rozmawiamy o nim zbyt często. Nie chcę być nudny, jednak nie jest to zawodnik, o którym otwarcie rozmawiamy. Na ten moment nie jesteśmy blisko transferu, jednak to styczeń – przyglądamy się sytuacji.

– W styczniu bardzo trudno pozyskać napastnika.

– Nie wiem co planuje Tottenham, jednak w styczniu bardzo trudno pozyskać dobrych graczy. A jeżeli chodzi o sprawę reprezentacji, to skupiamy się na tym, co Abraham może dać nam. Nigdy nie jest miło słuchać o kontuzjach zawodników jak Kane. Wiem jednak że Tammy da z siebie wszystko, aby wykorzystać tę szansę. Cieszy mnie jego progres, myślę że to piłkarz który może grać na najwyższym poziomie. I nie chodzi tylko o zdobywanie bramek.

– Ruben nadal jest poza kadrą, mamy nadzieję, że będzie coraz mocniej trenował, być może w drużynie rezerw. Pulisic wypada na kilka tygodni, to dla nas rozczarowanie. Alonso także nie będzie dostępny na jutrzejszy mecz.

– Rudiger? On wie, że mocno go wspieram, wiem że jest wszystko w porządku po tych wydarzeniach w meczu z Tottenhamem. Nie mam nic więcej do powiedzenia.

– Kiedy przeanalizujesz nasze trzy ostatnie porażki domowe, możesz mieć złe przeczucia. Jednak wykreowaliśmy sobie 50 szans, a nie zdobyliśmy bramki. W meczu z Southampton nie graliśmy zbyt dobrze, jednak musimy wykorzystywać swoje szanse. Łatwo mówić, że mieliśmy po prostu pecha, musimy pracować nad naszymi problemami, musimy znaleźć instynkt kilera. To nie jest problem mentalny, być może to problem czegoś odwrotnego, zbyt małej presji. Znajdujemy się z piłką w strefie defensywnej rywala, jednak nie wykorzystujemy szans.

– Burnley zawsze dobrze spisywało się na Stamford Bridge, to bardzo zorganizowana drużyna, która może cię skrzywdzić.

– Mogę potwierdzić, że Christensen nie odejdzie w styczniu. Lubię go jako piłkarza, oczekuję od niego rzeczy, które w moim odczuciu może pokazywać. Mamy naprawdę sporą konkurencję i muszę wybierać. Myślę że może być z niego naprawdę fantastyczny piłkarz, czasami zbyt surowo się go ocenia.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW