Kepa: Gramy dobry sezon - Chelsea24News
Kepa: Gramy dobry sezon
Kepa: Gramy dobry sezon

Kepa: Gramy dobry sezon

Bramkarz The Blues udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Chelsea, w którym wypowiedział się na temat aktualnego sezonu w wykonaniu całej drużyny.

– Musimy zrobić krok do przodu grając na własnym stadionie, gdyż ostatnimi czasy traciliśmy tutaj zbyt wiele istotnych punktów, więc musimy się poprawić. Musimy cofnąć się na początek sezonu, aby coś zmienić i więcej punktować. Nasza obrona również wymaga udoskonaleniu, musimy tracić zdecydowanie mniej goli w drugiej fazie sezonu.

– Sezon jest dobry, lecz jednak zawsze mógł być lepszy. Mieliśmy za sobą kilka wzlotów i upadków, lecz dalej gramy w Lidze Mistrzów, awansowaliśmy do kolejnej, czwartej rundy FA Cup i nadal jesteśmy w najlepszej czwórce Premier League. Wiemy, że utraciliśmy bardzo ważnych zawodników, takich jak Eden, to nie jest łatwa sytuacja.

– Do zespołu dołączyło wielu młodych zawodników, lecz to dobrze, wiek to tylko liczba. Musimy wyznaczyć sobie pewne cele i pracować nad ich realizacją. Musimy wspinać się w górę i się rozwijać, lecz uważam, że nasza aktualna pozycja jest dobra.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Jakub Czapran

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW